Vítáme Vás v BetterStyle, mezinárodní společnosti s britskými kořeny.

BetterStyle je značka vznikla na základě téměř 100 let zkušeností s tvořením nápaditých produktů, které usnadňují každodenní domácí povinnosti. Čerpáme z britských kořenů a pokračujeme v rozvoji na evropských trzích. Dříve jsme působili jako Betterware - ale když jsme si uvědomili, že naše produkty trvale zapadají do životního stylu našich Zástupců a Zákazníků, rozhodli jsme se pokračovat v našich aktivitách pod novou značkou BetterStyle.

Nejdůležitější události:

1928 - ve Velké Británii byla založena společnost Betterware.

2007 - zahájili jsme činnost v Polsku. Zavedli jsme do nabídky nejen funkční předměty pro domácnost, ale také zdravotní a kosmetické produkty.

2013 - vstoupili jsme na český trh.

2014 - ke skupině našich Zástupců a Zákazníků se připojili obyvatelé Slovenska.

2016 - zavedli jsme v Maďarsku.

2017 - otevřeli jsme rumunský trh.

2021 - začínáme působit na Ukrajině.

2021 - změnili jsme název na BetterStyle, abychom zdůraznili, že produkty, které nabízíme, získávají svou konečnou hodnotu, když jim naši Zákazníci a Zástupci přidají svůj individuální styl – tím, že je budou používat jako součást svého životního stylu.

Přejeme si, aby produkty BetterStyle byly způsobem sebevyjádření a zároveň spolehlivým zdrojem příjmů našich Zástupců.

Přesvědčte se, že BetterStyle dokonale odpovídá vašemu individuálnímu životnímu stylu, a pak jím inspirujte ostatní!


Naše hodnoty

Naše Poslání

Chceme zlepšovat kvalitu rodinného života, poskytovat našim Zákazníkům nápady na lepší domov, pomáhat našim Zástupcům při dosahování finanční nezávislosti a zajišťovat přitom profesní rozvoj našich Zaměstnanců.

Naši Zákazníci

Věříme, že díky usnadňování každodenních domácích činností, pomáháme našim Zákazníkům žít pohodlněji, příjemněji, blíž rodině a přátelům. Ročně firma BetterStyle zavádí na trh přibližně 400 nových výrobků.

Naši Zástupci

Chceme dát šanci každému, kdo touží rozvíjet své schopnosti a usilovat o lepší kvalitu života. Marketingový plán BetterStyle umožňuje Zástupcům rychlé zahájení a dynamický rozvoj vlastního podnikání bez rizika, finančních nákladů a investic.


Co je MLM?

Podle obchodních analytiků patří přímý prodej, a zvláště pak víceúrovňový marketing (MLM), mezi nejdynamičtěji se rozvíjející branže. Tento trend se udrží ještě nejméně několik let. Přestože má na světě více než 200letou tradici (první výrobek byl v přímém prodeji distribuován v roce 1768), v České republice a na Slovensku je tato branže známá teprve od devadesátých let 20. století.

Každoročně na našich trzích přibývá zákazníků, kteří používají tuto formu nakupování, stejně jako lidí, kteří s přímým prodejem spojili svou profesní kariéru. A není divu! Víceúrovňový marketing je obchod rovných šancí, zaměstnání pro každého, kdo si cení svobodu a nezávislost, touží po osobním růstu a chce dosahovat profesních a materiálních úspěchů. Nikdo se zde neptá, kolik je Vám let, jaké máte vzdělání, pracovní zkušenosti, rodinné plány, počet dětí a zda budete vždy pro firmu k dispozici. Není podstatné také to, jestli umíte prodávat, stačí, že budete používat výrobky a doporučovat je známým – Vaše doporučení je nejlepší technika prodeje.

Z přímého prodeje čerpají výhody také zákazníci. Díky vynechání všech zprostředkovatelských článků, které se vyskytují v tradičním obchodě, jako velkoobchody, maloobchody a jiní zprostředkovatelé, mohou firmy v přímém prodeji prodávat svůj výrobek za dobré ceny, nezatížené dalšími maržemi, a také v dobré kvalitě.


Získáváte Vy, získává Váš zákazník. Jednoduše.