Wellness

Informace

Novinky

Slevy

Wellness

Blue Nature Wellness je v současné době vlajkovou značkou produktů wellness nabízených společností Betterware. Její vytvoření bylo motivováno předpokladem, že dieta a krása jsou jedním z klíčových aspektů zdravého, dobrého života a pohody. Péče o krásu a výživu vyžaduje čerpat z toho nejlepšího, co nabízí příroda, proto v rodině Blue Nature najd...

Blue Nature Wellness je v současné době vlajkovou značkou produktů wellness nabízených společností Betterware. Její vytvoření bylo motivováno předpokladem, že dieta a krása jsou jedním z klíčových aspektů zdravého, dobrého života a pohody. Péče o krásu a výživu vyžaduje čerpat z toho nejlepšího, co nabízí příroda, proto v rodině Blue Nature najdete mnoho přírodních a bezpečných pro zdraví doplňků stravy s nejkvalitnějším složením. Blue Nature nabízí také přípravky pro ústní hygienu na bázi nano-stříbra a bylinek, a také kosmetiku s promyšlenými recepturami založenými na aktivních rostlinných složkách a světových kosmetologických patentech. Vznikly s myšlenkou na lidi, kteří si cení přirozenosti a vysoké kvality. Nabídku doplňuje 100% přírodní bahno a sůl z Mrtvého moře bohaté na cenné pro zdraví a krásu minerály.

Našim přáním je, aby se kolekce Blue Nature stala pro členy našeho Klubu a také jejich zákazníky vstupenkou do světa wellness, ve kterém se péče o zdraví spojuje s potěšením pro smysly, harmonií těla a mysli. Věříme, že správná strava a krása jsou jedním z klíčových aspektů zdravého, dobrého života a pohody. Blue Nature je značka vytvořena pro lidi, kteří si chtějí dlouho užívat zdraví, mladí a skvělé pohody.

Číst více

Wellness  Počet produktů: 73

Podkategorie

 • Doplňky stravy

  Vysoce kvalitní, ověřené a bezpečné doplňky stravy pomáhají poskytnout tělu složky, které mohou nám chybět dokonce i při velmi vyvážené stravě. Zejména, pokud vedeme aktivní životní styl, a to jak v práci, tak i ve volném čase. Dodatečné vitamíny a živiny nám umožní udržet dobrou kondici a snadněji zvládat každodenní výzvy.

 • Zdraví a krása

  Zdraví a krása – není možné myslet na jedno, a přitom nestarat se o to druhé. Betterware si od začátku uvědomuje vliv zdraví a krásy na kvalitu celého života a pomáhá je zachovávat v každém, i v tom zdánlivě méně důležitém aspektu.

 • Krásný úsměv

  Zdravé zuby a krásný úsměv jsou neoddělitelné spojeny, proto nezbytnou podmínkou pro zachování obou je správné dbaní o hygienu a péče o ústní dutinu. Rodina produktů Dental byla pečlivě vytvořena společností Betterware pro lidi, kteří chtějí účinně pečovat o své zuby, a tím zachovat na dlouho zdravý a krásný úsměv.

 • Kávy a čokolády

  Pečlivě vybrané kávy z nejlepších druhů zrn umožnují nejen vychutnávat jejich chuť, ale dokážou také účinně stimulovat tělo v práci i mimo ni. Výběr druhů nabízený společností Betterware dává možnost všem, dokonce i nejnáročnějšímu milovníkovi tohoto nápoje, vypit kávu, která je nejen chutná, ale také zdravá.

 • Čaje
 • Kosmetika

  Staráme se nejen o zdraví a dokonalou pohodu, ale zároveň chceme pečovat o krásu Vaší pokožky, a proto jsme vytvořili kosmetickou kategorii Blue Nature Innovative Cosmetics.

  Nabízíme široký výběr kosmetiky s promýšlenými recepturami na bázi přírodních aktivních složek. Najdete zde produkty k péči o tělo, obličej a vlasy pro ni a pro něj.

na stránku
Zobrazeno 13 – 24 z 73 položek
Zobrazeno 13 – 24 z 73 položek