Sledujte nás na Facebooku

Vyživující pleťový noční krém - Nourishing Night Face Cream

500027

BOTANIC! – je pečující řada, která využívá drahocenných vlastností přírodních rostlinných složek.

Více informací

199,00 Kč

279,00 Kč

Informace

Řada je určena pro pleť od 30. roku života. Pro každý typ pokožky, včetně citlivé, unavené a vyžadující hydrataci.

  • dokonale vyživuje,
  • regeneruje pokožku obličeje během nočního odpočinku,
  • optimálně hydratuje a zároveň mastí,
  • zabraňuje tvorbě vrásek,
  • vyhlazuje, zpevňuje a zlepšuje pružnost pokožky.

Aktivní složky

Extrakt z ovoce rakytníku - má silný léčivý a pečující účinek. Je bohatým, přírodním zdrojem minerálů, vitamínů (A, C, E, K) a také biologicky aktivních složek zpomalujících proces stárnutí kůže, flavonoidů, karotenoidů, minerálních solí a mastných kyselin. Jako jediný rostlinný olej obsahuje vysokou koncentraci kyseliny Omega-7, která je přirozenou součástí kožních lipidů. Hydratuje, vyživuje a regeneruje. Je ideální k péči o normální a také dehydratovanou, poškozenou a zralou pleť.

  • Eliminuje jemné vrásky
  • Zlepšuje pružnost pokožky
  • Vyhlazuje a zpevňuje
  • Účinně zpomaluje procesy stárnutí

Extrakt z chrpy polní – bohatý na antioxidanty, fenolové kyseliny, flavonoidy. Má změkčující, protizánětlivé, antiseptické, hydratující a vyhlazující účinky. Má stahovací vlastnosti, posiluje kapiláry. Dokonale pečuje o citlivou, podrážděnou, unavenou pokožku s rozšířenými a praskajícími žilkami.

Olej z jader červených hroznů - vyznačuje se vysokým obsahem biologicky aktivních flavonoidů, vitamínů A, E, K, D se silnými regeneračními, vyživujícími, hydratujícími účinky. Zpomaluje proces stárnutí pokožky, zvyšuje pružnost, eliminuje jemné vrásky.

Bambucké máslo - díky přítomnosti živin, včetně mastných kyselin, způsobuje okamžitou hydrataci pokožky. Je bohaté na vitamíny A, E a F, zlepšuje pružnost rohové vrstvy kůže. Regeneruje a vyživuje pokožku, zanechává na ní ochrannou lipidovou vrstvu.

Sójový olej - reguluje tvorbu kožního mazu, zmírňuje záněty. Je bohatý na mastné kyseliny, vitamín E a lecitin. Obsah vitamínu E zajišťuje pokožce mladý a zdravý vhled, a lecitin podporuje lipidovou ochrannou bariéru pokožky a zároveň jí poskytuje potřebnou hydrataci.

Určení

Pro každý typ pokožky, včetně citlivé, unavené a vyžadující hydrataci.

Použití

Malé množství krému aplikujte na očištěnou pokožku obličeje. Jemně masírujte do vstřebání. Používejte pro každodenní péči.

Balení

Objem 50 ml

Doporučení

Pečujte komplexně o pokožku obličeje používajíc:
Hydratační pleťový denní krém Botanic! (500026)
a také Oční krém proti vráskám Botanic! (500025)

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: